Esam ļoti priecīgas, ka nolēmāt apmeklēt mūsu mājaslapu. Tas nozīmē, ka Jūs interesē pemanentais grims un, iespējams, Jūs vēlaties veikt šo brīnišķīgo procedūru. Lieliska ideja! Permanentajam grimam ir tikai pozitīvās puses, bet, tikai tajā gadījumā, ja tas ir KVALITATĪVS PERMANENTAIS GRIMS!
 
Mēs vēlamies Jums palīdzēt veikt pareizu izvēli. Dažreiz ir grūti novērtēt procedūras kvalitāti un izvēlēties labu meistaru. Uz ko pamatoties? MĒS JŪS LŪDAM IZLASĪT ŠO TEKSTU LĪDZ BEIGĀM - TAS IR ĻOTI SVARĪGI!

 
Internets ir pārpildīts ar sludinājumiem, kuros tiek piedāvāts uzacu, acu vai lūpu permanentais make-up par 50-70 €. Sludinājumiem bieži vien tiek pievienotas dažādas skaistas bildes. Tomēr nereti tās ir vai nu pārlabotas reklāmas fotogrāfijas, vai bildes, kuras nekaunīgi nozagtas no citu valstu profesionālo meistaru interneta lapām, cerot, ka par to neviens neuzzinās. Bildēs redzamie darbi nekaunīgi tiek uzdoti par savējiem. Aplūkojot tik pievilcīgu sludinājumu, daudzus pievilina zema cena un arī bildes, kuras ir brīnišķīgas!
Bet vai Jūs zināt cik maksā viena permanentā grima likvidēšanas procedūra ar lāzeru? No 45 € par vienu seansu. Nekvalitatīva permanentā make-up likvidēšanai var būt nepieciešamas 2-5 vai pat vairākas procedūras. Ieekonomējot vienreiz, jūs varat to ļoti stipri nožēlot - noticiet manai lielajai pieredzei nepareiza permanentā grima korekcijā.
 
Kvalitatīvs permanentais grims nevar maksāt 50 €. Procedūras kvalitāte, pirmkārt, ietver meistara pieredzi, pastāvīgu aprīkojuma un krāsvielu atjaunošanu, ieguldījumu darba vietas drošībā un higiēnā, lielu daudzumu VIENREIZĒJO izejmateriālu, īres maksu par labu un standartiem piemērotu telpu un, galu galā, nodokļu nomaksu. Visi šie faktori arī veido vidējo permanentā make-up cenu, kurā tiek iekļauts NODROŠINĀTS GANDARĪJUMS PAR PROCEDŪRAS KVALITĀTI UN DROŠĪBU.
To nevar salīdzināt ar kosmētisko sejas kopšanas procedūru. Attīrīšana, masāža un maska vidēji maksā 30 €, bet efekts ir īslaicīgs. Atceraties - ieguldot vienreiz permanentā grima procedūrā, jūs vēl ļoti ilgi priecāsieties par iegūto rezultātu. Tas ir ilglaicīgs ieguldījums jūsu sejā un ikdienas labajā garastāvoklī.
 
Bet, diemžēl, dažreiz pat augstā cena nevar garantēt procedūras kvalitāti. Tāpēc otrā detaļa, kurai Jums ir jāpievērš uzmanība – lielais bilžu daudzums ar meistara veiktajiem darbiem. Tām ir jābūt noformētām vienā stilā un jāpievilina jūsu uzmanība! Fotogrāfijas ar pietūkušu, tikko izveidotu acu vai lūpu permanento grimu, nesen radītām melnām uzacīm neskaitās! Bildēs ir jābūt redzamiem jau sadzijušiem darbiem - tas ir īstenais rezultāts, jo tikko izveidots permanentais grims var krasi atšķirties no jau aizdzijušā gan krāsas, gan formas, gan intensitātes ziņā.
 
Trešais faktors, kuram mēs vēlamies pievērst Jūsu uzmanību – ZĪMĒJUMA ESTĒTIKA. Uzacu, lūpu vai acu zīmējumam ir jāharmonizē ar sejas līnijām. Zīmējumam pilnībā jāsaskan ar sejas vaibstiem un nav vābūt uzkrītošam. Tam nav dekoratīva nozīme, tāpēc zīmējumam nav jābūt redzamam no triju kilometru attāluma un jākalpo par vizuālo kairinājumu apkārtējiem.
Visiem un ikvienam piestāv klasiskā uzacu forma – nemākslots platums un dabisks tonis. Lielisks piemērs ir klasiskā tēlotājmāksla vai skulptūra. Jūs varat iedomāties Venēru ar piesātināti melnām un ļoti šaurām uzacīm, kuras sniedzas uz deniņu pusi? Vai ar tumšu lūpu kontūru, kura ir izveidota manāmi augstāk par dabisko līniju?
 
Minēsim jums dažus labi pārskatāmus piemērus par to, kā nav jāizskatās permanentajam grimam un kas varētu notikt, ja jūs uzticēsieties neparbaudītajam meistaram.

 
Sejas zīmējums ir jājūt un šī prasme ir jāapgūst. Arī mākslinieki, pat piemītot iedzimtam talantam, vēl ilgi apgūst šo amatu skolās un akadēmijās.
Lieliski, ja pēc permanentā grima procedūras jums teiks: „Tu lieliski izskaties! Kaut kas ir mainījies, bet ko tu esi izdarījusi?”
Permanentais grims apbur, padara jaunāku, bet tajā pašā laikā paliek nemanāms apkārtējiem.