Mikropigmentācijas procedūra sastāv no 3 posmiem:
 
Konsultācija
Konsultācijas laikā meistars obligāti atbildēs uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem. Mēs kopā izvēlēsimies zīmējuma formu un izmantojamā pigmenta krāsu, kā arī veiksim testu uz alerģiju. Tas nekādā gadījumā nenozīmē, ka pigmenta sastāvs varētu būt kaitīgs, bet tas parāda, ka procedūrai ir nopietna un profesionāla pieeja. Kā zināms, alerģija ir viena no visizplatītākajām slimībām, un bieži par tās iemesliem kļūst nekaitīgas vielas, tieši tāpēc tests uz alerģiju — tā ir obligāta nepieciešamība, kura pasargās Jūs no iespējamām nepatikšanām.
 
Pirmā procedūra
Par procedūras veikšanu lasiet ŠEIT
 
Retuša
Dažreiz procedūras rezultāts arī no pirmās reizes var būt diezgan apmierinošs, bet vairumā gadījumu ir nepieciešama korektējoša retuša, kuru taisa ne agrāk pa mēnesi pēc pirmās procedūras veikšanas. Retušas veikšanas nosacījumi ir analoģiski pirmās procedūras veikšanas nosacījumiem.Pēc klienta vēlmes šīs korekcijas laikā ir iespējams nedaudz izmainīt krāsas toni vai intensitāti.
Nākamas atjaunošanas tiek rekomendētas taisīt pēc 12 vai 24 mēnešiem.  Jums vienmēr paliek iespēja no jauna koriģēt sejas līnijas un krāsas intensitāti un toni.