Pagāja tas laiks, kad permanentā grima meistars varēja piedāvāt klientam tikai acs līnijas  iezīmēšanu ar melno krāsu, kura laika gaitā deformējās un kļuva par problēmu nevis rotājumu. Mūsdienu aparatūra un krāsvielas ļauj izveidot ap acīm vieglus ēnas efektus, kurus agrāk varēja uzzīmēt tikai vizāžisti.
 
Vai Jums patīk klāt dažādu toņu ne īpaši spilgtas acu ēnas, lai pasvītrotu acu formu vai krāsu? Tad Jums var piedāvāt ēnu vai punktu iztušējumu permanenta izpildījumā ar vieglu, dabīgu toņu izmantošanu tādām krāsām, kā pelēka, brūna, olīvkrāsa, jūras viļņa krāsa un pat neparastā sinepju krāsa.   
Vai varbūt Jums patīk lietot bēšā acu zīmuļus vai ēnas ar perlamutra spīdumu? Arī šajā gadījumā es ieteikšu labu risinājumu – izgaismojošo krāsvielu caurspīdīga uzklāšana atsvaidzinās un „atvērs” Jūsu skatienu, piešķirs tam perlamutra mirdzuma efektu.


Lai uzzinātu vairāk informācijas par acu permanento grimu, lasiet mūsu rakstu ŠEIT (klikšķiniet šeit)

UZMANĪBU! Cita meistara (ne no mūsu centra) darba atjaunošana vai koriģēšana tiks uzskatāma par pirmo procedūru un maksā pilno cenu.

UZMANĪBU! Pēc iepriekšējas vienošanās Jūs varat pierakstīties uz procedūru ārpus centra darba laika. Šajā gadījumā pie procedūras standarta cenas tiek pievienoti 25%.

 

 Nadežda Deržnikele
citi speciālisti
Konsultācija (alerģiskā prove, iepriekšējais dizains, formu piemeklēšana, izskaidrojumi)    20 Eur20 Eur
Pirmā procedūra (starpskropstu zona, tikai augšā)150 Eur
100 Eur
Pirmā procedūra (eyeliner vai viegli izenotā):
  • klasiskā nelielā līnija, tikai augšējais plakstiņš vai 
  • platā līnija, tikai augšējais plakstiņš

+ izgaismošana vai ieēnošana
+ apakšējais plakstiņš

 

 

 

250 Eur

 

 

 

+ 30 Eur
+ 30 Eur


 

 

150 Eur

 

 

 

+ 30 Eur
+ 30 Eur

Noslēdzošā procedūra pēc mēneša (korekcija)
   50 Eur50 Eur

Atjaunošana kvalitātes uzturēšanai:

 

periodā līdz 3 gadiem

 

 

150 Eur

 

 

100 Eur

 

PM LABORATORY mikropigmentācijaPM LABORATORY mikropigmentācija wazePM LABORATORY mikropigmentācija whatsappPM LABORATORY mikropigmentācija phone 0037125161060PM LABORATORY mikropigmentācija top