Ja Jums jau ir permanentais grims, kuru Jūs gribētu izlabot, nāciet uz konsultāciju. Mēs obligāti centīsimies Jums palīdzēt. Katram individuālam gadījumam ir savs risinājums: likvidēšana ar lāzeru vailāzeru krāsas korekcija,  izvadīšana ar ķīmiskajiem līdzekļiem- remuveriem, kamuflāža, krāsas un formas korekcija.
 

Konsultācija (paskaidrojumi, izmēģinājuma impulsi)20 Eur
Divi elementi:
 • uzacis vai lūpas
 • visas acu lnijas

50 Eur
70 Eur

 
Tetovējumi (atkarīgi no platības)

Pēc pieprasījuma, sūtot bildi vai pēc konsultācijas 

(apm 15 Eur/cm2)

Izņemšana ar remuveri RE remover (lūpu kontūra, uzacis)60* Eur

 Cena ir noradīta par vienu seansu. Pilnīgākai pigmenta izvadīšanai var būt nepieciešamas vairākas procedūras ar pusotra mēneša pārtraukumu.

*pēc procedūras stingi iesakam iegādāties kopšanas līdzekli Stratamed (25€) vai Stratacel (35€)

 

Pigmenta izvadīšana ar lāzeru


Pigmenta izvadīšanas princips ietver sevī lāzera impulsu ietekmi uz krāsu, kura atrodas zem ādas.  "Lāzera sitienu" laikā notiek lokāla temperatūras paaugstināšanās un pigments tiek sasmalcināts mikrodaļās. Tas daļinas turpmāk tiks izvadītas no organisma ar limfātisko sistēmu. Tāpat lāzeris darbojas pie tetovējumu izvadīšanas. Svarīgi atcerēties, kā pilnā tatu izņemšana ir gandrīz nav iespējama, tāpēc vairākum gadījumos lāzeri izmanto  pirms jaunās pārklāšanas tetovējuma uzzīmēšanas (cover up)
Ja jums ir tetovējums vai permanentais grims, kurš jums nepatīk, un jūs nevēlaties samierināties ar šo faktu - "Profesionālās mikropigmentācijas centrs" palīdzēs jums.
Lai noņemtu nekvalitatīvo permanento grimu vai tetovējumu izmanto
Nd: YAG Q-Swithed Laser (neodīma lāzera)
sistēmu . Šis lāzeris ļauj ātri un efektīvi novērst krāsu no ādas. Neatstāj rētas!

Lāzerim ir šādas lietošanas indikācijas:

 •     Depigmentācija dažādu krāsu un pigmentu dziļuma tetovējumiem
 •     Daļēja vai pilnīga nekvalitatīva permanentā grima izvadīsana, ieskaitot anatomiski grūtas zonās: acu plakstiņi, uzacis, lūpas
 •     Permanentā grima un tetovējumu korekcijas
 •     Ādas impregnēšana ar krāsu daļinām traumas vai traumatisko tetovējumu rezultātā
 •     Sarkana uzacu toņa korekcija (skat. šeit)


Svarīga informācija tiem, kas taisās veikt izvadīšanas procedūru ar lāzeri.

 1. Nedēļu pirms un pēc procedūras nav ieteicams sauļoties.
 2. Ar lāzeri apstrādātajā zonā ir iespējama tāda normāla organisma reakcija, kura ir līdzīga „sistas brūces” simptomiem:
 • Tūska. Dažos gadījumos pēc lāzera procedūras tūska var turēties līdz 3 dienām, kā arī  var parādīties acu zonā.
 • Apsārtums. Mikrohematomas apstrādāšanas zonā (it īpaši acu zonā) no asinsvadu un kapilāru iekšējā bojājuma.
 • Apstrādāšanas zonā ar blīvu pigmenta saturu ir iespējamas tādas epidermas bojājuma laicīgas pazīmes, kā asins un limfas izdalījumi, t.i. kreveles izveidošanās dzīšanas periodā, kuru nedrikst slapināt līdz pilnīgai sadzīšanai. 
 • Dažu matiņu (it īpaši tumšu) depigmentācija („izbalēšana”) uzacu zonā. Pēc 7-10 dienām var veikt matiņu ķīmisku krāsošanu.Pēc kāda laika matiņu krāsa atjaunojas. Tāpēc rekomendējām nokrāsot uzacu matiņus ķīmiski dažas dienas PIRMS lāzera procedūras, tad tie neizbalēs no lāzera iedarbības.

Šo pazīmju izpausme ir normāla reakcija. Reakcijas intensitāte ir atkarīga no izvadāmā pigmenta blīvuma un organisma individuālām īpašībām reaģēt uz tāda veida traumatizācijām.
 
Tūskas mazināšanas rekomendācijas:  

 1. Periodiska auksta komprese (ne ledus) uz 15-30 min.
 2. Antihistamīna līdzekļa lietošana (Tavegils), lietošanas noteikumi norādīti instrukcijā.
 3. Antihistamīna un/vai prettūsku preparāta (Fenistil, Lioton gēli) uzklāšana apkārt apstrādātai zonai.
 4. Konsultācija pie ģimenes ārsta, kurš rekomendēs un izrakstīs receptes zāles, kuras mazinās tūsku un citas traumas pazīmes.
 5. Gasmas terapija ar Bioptron lampu. 10 minūšu seanss uzreiz pēc procedūras (pirmais seanss - bezmaksas) un ikdienas 10 minūšu seansi vairāku dienu garumā.

 

Pigmenta izvadīšana ar REJUVI remuveri


Rejuvi Removal tehniski nav lāzera procedūra. Ja būt precīzam - tas ir unikāls ķīmiskās ekstrakcijas process. Rejuvi Removal emulsijas pielietojums ir permanentā grima noņemšanas process ar grima uzklāšanas aparāta izmantošanu. Rejuvi Removal suspensija sastāv no metālu oksīdiem, kuriem piemīt fizikālās un ķīmiskās īpašības, līdzīgas permanentā grima pigmentiem, un tieši tāpēctiem ir laba ķīmiskā saikne un saderība. Slavenais izteiciens "līdzīgs pievelk līdzīgu" visprecīzāk atspoguļo šo darbības principu. Kad Rejuvi Removal emulsija nonāk fiziskā kontaktā ar ādā esošiem pigmentiem, tie sāk pamazām absorbēties emulsijā. Rejuvi Removal neiekārtojas ādas slāņos, jo āda atspoguļo un atstumj emulsijas daļiņas. Pēc tam, kad permanentā grima pigmenti saistās ar Rejuvi Removal emulsiju, āda izstumj šo maisījumu uz virsmu. Izveidojas krevele, kura pasargā apstrādātu zonu no ārējas ietekmes.
Kontrindikācijas pigmenta izvadīšanas procedūrai ar Rejuvi Removal palīdzību ir tādas pašas, kā kontrindikācijas permanentā grima procedūras veikšanai (skatīties šeit).
Pigmenta izvadīšanas procedūras posmi:

 • Pati procedūra (no 30 līdz 90 minūtēm).
 • Kreveles veidošanās un izžūšana. Ilgst no 7 līdz 14 dienām. Dotajā posmā ir ļoti svarīgi sekot  aprūpes noteikumiem pēc procedūras un nemēģināt paātrināt procesa gaitu:
 • Neslapināt apstrādāto zonu (ir pieļaujams īslaicīgs kontakts ar ūdeni, pēc kura uzreiz ir jānoslauc zonu ar salveti, un tad ļauj tāj pilnībā izžūt svaigā gaisā). Nepieļaujiet kreveles mīkstinājumu! Tā nedrīkst palikt lipīga mitruma vai tvaiku iedarbības dēļ.
 • Pilnībā izvairīties no kontakta ar ziepēm vai šampūnu.
 • Izvairīties no mehāniskās iedarbības uz kreveli (nedrīkst bērzēt, skrāpēt, plēst nost kreveli), jo tas var palielināt rētu audumu izveides risku.
 • Ļoti reti iesmērēt apstrādātajā zonā speciālo krēmu, kuru iedos speciālists.


!!! Ir jāņēm vērā, ka krevele var būt diezgan bieza un tumša, ir iespējāmi pietūkumi. Ir rekomendēts neplānot dalību publiskajos pasākumos divu nedēļu laikā pēc izvadīšanas procedūras īstenošanās !!!

 • Pilna ādas atjaunošana. Aizņem no 1 līdz 3 mēnešiem. Šajā posmā ir svarīgi katru dienu izmantot speciālus atjaunojošus krēmus, kurus rekomendēs speciālists.


!!! Pēc kreveles nolobīšanās no ādas virsmas ir iespējams neliels ādas apsārtums vai pat lokāls pietūkums. Tas nav briesmīgi, viss noteikti sadzīs un atgriezīsies normā pēc kāda laika !!!

 • Atkārtotu pigmenta izvadīšanas procedūru vai veikt ne agrāk par 1,5 - 2 mēnešiem.