JAUNUMS! BB Glow procedūra sejai

Kas ir BB Glow procedūra? Kā tā tiek veikta?

Tā ir trīs posmu procedūra, kuras efektu var salīdzināt ar mezoterapiju, kam papildus pievienots sejas krāsas vieglas izlīdzināšanas efekts, kas tiek sasniegts, pateicoties speciālam tonējošam serumam. Atbilstoši jūsu ādas vajadzībām atlasīti sterili mezoserumi tiek uzklāti uz sejas un kakla, izmantojot šajā nolūkā speciālu sterilu kārtridžu ar mikroskopiskām adatām. Simtiem tūkstoši mikrodūrienu nogādā serumus (balinošus, nostiprinošus, mitrinošus) ādas termālajā slānī.

Pēc tam uz ādas tiek uzklāts tonējošs serums, kas atbilst jūsu sejas krāsai. Tas tiek it kā ieberzēts ādā ar speciāla kārtridža, tā saucamā Dermapen palīdzību. Serums netiek ievadīts ar adatām! Šo iemeslu dēļ tiek izslēgta iespēja, ka āda iekrāsosies nevienmērīgi.

Procedūras noslēgumā tiek uzklāta nomierinoša maska un tiek pielietota gaismas terapija.

Porcedūras ilgums - 1.5 stunda

Procedūra labākos rezultātus sniegts, ja iziet pilnu kursu, kas sastāv no 3-5 procedūrām ar 2-3 nedēļu pārtraukumu starp katru no tām. Tad ādas toņa balināšana un izlīdzināšanas efektam būs izteiktāks un noturīgās raksturs.
 
Kam ir piemērota procedūra?

BB Glow ir indicēta šādos gadījumos: post-aknes rētas, vecuma plankumi, vasarraibumi, nevienmērīga ādas krāsa, tumši loki ap acīm. Tāpat to var izmantot vienkārši ka procedūru ādas mirdzuma iegūšanai.
 
Kontrindikācijas un kopšana pēc procedūras

Kontrindikācija ir jebkuras ādas slimības saasinājuma un iekaisuma stadijā. Procedūru nedrīkst veikt uz dzimumzīmēm un asinsvadu jaunveidojumiem.

Kopšana:

  • Pirmās 2 dienas pēc procedūras nedrīkst apmeklēt pirti, baseinu u.tml.;
  • Turpmākajā gaitā (jo īpaši pirmajā mēnesī pēc procedūras), uzturoties saulē, ieteicams lietot aizsarglīdzekļus vismaz ar SPF 30;
  • Lāzerprocedūras sejai nedrīkst veikt mēneša laikā pēc procedūras;
  • Tāpat ir jāatceras, ka tādas kosmetoloģiskās procedūras kā pīlings, mezoterapija un pat masāža var paātrināt līdzekļa izvadīšanas procesu. 


Par mūsu jauno procedūru lasiet Nadeždas Deržnikeles lielajā rakstā Beauty Cloud žurnālam

Bildes ar procedūras rezultātiem var apskatīt ⇒ŠEIT
 

BB Glow procedūra120 €
Abonements 3 procedūrām300 €
Abonements 5 procedūrām450 €

PM LABORATORY mikropigmentācijaPM LABORATORY mikropigmentācija wazePM LABORATORY mikropigmentācija whatsappPM LABORATORY mikropigmentācija phone 0037125161060PM LABORATORY mikropigmentācija top