Daudzas sievietes jau sen zina, ka nozīmīga loma sejā ir uzacīm! Koptas uzacis nav vienkārša lieko matiņu izraustīšana. Svarīgi saprast, ka pareizā uzacu forma padara seju harmonisku un proporcionālu, savukārt nepareizā forma var piešķirt sejai dusmīgu vai pārsteigtu izteiksmi. Tādēļ savu uzacu kopšana ir jāuztic tikai speciālistiem, kuri spēs novērtēt sejas proporcijas un formu, kā arī noteikt, kāda uzacu forma Jums būs vispiemērotākā.

Mēs veidojam uzacis jau vairāk kā 15 gadus! Kurš gan cits, ja ne mēs, labāk zinās, kā padarīt Jūsu uzacis ideālas! Mūsu pieredze permanentajā grimā sniedz mums iespējas nekļūdīgi un ātri izveidot tieši JŪSU uzacis!

Mūsu centrā ir daudz mūsdienīgu procedūru uzacīm un skropstām. Iepazīties ar procedūru aprakstu var atsevišķās sadaļās. Uz dažām procedūrām (Henna uzacu krāsošana, skropstu pieaudzēšana, skropstu keratīnu liftings) var iegādāties ABONEMENTUS. Cenas abonementiem skatieties zemāk.

 

ProcedūraProcedūru laiksCena
Bio-krāsošana ar Hennu (Brow Henna)60 - 75 min30 EUR
Klasiskā uzacu korekcija (koriģēšana ar pinceti un krāsošana/bez krāsošanas)30 - 40 min15/10 EUR

Uzacu laminēšana YUMI BROWS

60 - 75 min70 EUR
Skropistu keratīna liftings YUMI LASHES60 min70 EUR

 

Uzacu krāsošana ar HENNU

BROW HENNA nodrošina optimālu uzacu un ādas nokrāsošanu ar tetovējuma efektu. Dabisko toņu, kurus var izmantot gan atsevišķi, gan dažādās kombinācijās, bagātīgā palete sniedz iespēju tos ideāli pieskaņot jebkuram ādas tipam un matu krāsai.
 
Uzacu augšanas atjaunošana par 60%.
Pateicoties dabiskajām vielām, henna saudzīgi kopj bojātus un novājinātus matiņus, nostiprinot tos ar katru procedūru un atjaunojot uzacu dabisko formu – izteiksmīgākam un pievilcīgākam skatienam!
 
Izmēģiniet uzacu krāsošanu ar Brow Henna, ja vēlaties:

 • atjaunot uzacis;
 • labot uzacu formas asimetriju;
 • panākt noturīgu krāsu un koptu uzacu ilglaicīgu efektu. 

Bez tam henna uzacīm Brow Henna ir ideāli piemērota tiem, kas vēlētos izmēģināt uzacu tetovēšanu, tomēr tā arī nav spējis saņemties. Uzacu krāsa Brow Henna uz ādas saglabājas no 5 līdz 14 dienām, lēnām nobālot, taču nepārejot citos toņos, savukārt matiņos tā saglabājas līdz 6 nedēļām. Panāciet noturīgu tetovējuma efektu, krāsojot uzacis ar dabisko hennu. Jums iepatiksies! Procedūru var atkārtot pēc 2-6 nedēļām.

Bio-krāsošana ar Hennu (Brow Henna) 60 - 75 min30 EUR
Abonements (viena gada laikā):
 • 8 procedūrām
 • 6 procedūrām

144 Eur
120 Eur

 

Uzacu laminēšana YUMI BROWS

Uzacu laminēšana – tā ir jaunā procedūra, kas palīdz izveidot uzacu formu, to fiksējot nepieciešamajā virzienā un izceļot krāsas spilgtumu.
Profesionālā kosmētika Yumi Brows garantē kvalitāti un drošību, jo preparāti ir bez amonjaka un citiem toksiskiem komponentiem, tas savukārt ir garants pret alerģiskām reakcijām. Speciālais sastāvs bagātina matiņus ar vitamīniem un naturāliem mikroelementiem, padarot tos izteiksmīgākus un koptākus. Ka arī tā ir aizsardzība no nelabvēlīgajiem ārējiem faktoriem.

Yumi Brows ļaus:

 • izveidot ilgtermiņā matiņu formu;
 • piekoriģēt nepareizu matiņu augšanas virzienu;
 • labāk tik galā ar nepaklausīgiem uzacu matiņiem;
 • izbēgt no ātrās krāsas zaudēšanas (uzacu krāsošana ar Yumi Tint
 • ieekonomēt laiku ikdienas uzacu formas veidošanā.
Uzacu keratīna laminēšana YUMI BROWS 70 EUR
Abonements (viena gada laikā):
 • 8 procedūrām
 • 6 procedūrām

320 Eur
270 Eur

 

Skropstu laminēšana YUMI LASHES

YUMI Lashes - skropstas keratīna liftings, kas ļauj pagarināt savas skropstas, neizmantojot mākslīgo pieaudzēšanu un izveidot stiprāko skropstu izliekumu.

YUMI Lashes - veiksmīga jaunāko, inovatīvo, kosmetoloģisko tehnoloģiju kombinācija ar absolūti drošām sastāvdaļām.
 

Šai procedūrai nav negatīvas ietekmes uz skropstām, tā stiprina to struktūru, pateicoties barojošām produkta sastāvdaļām.

Skropistu keratīna liftings YUMI LASHES 70 EUR
Abonements (viena gada laikā):
 • 8 procedūrām
 • 6 procedūrām

320 Eur
270 Eur