Bezprecedenta 50% atlaides jaunajām un atjaunošanās procedūrām (līdz 31.05.2020)

BEZPRECEDENTA AKCIJA!

Mūsu dārgie draugi un cienījamie klienti!
Mēs, profesionālās mikropigmentācijas centrs PM-LABORATORY, turpinam strādāt ierastajā režīmā. Protams, visus mūs skar pasaulē notiekošās izmaiņas. Tādēļ esam izlēmuši izziņot vēl nebijušu akciju mūsu klientiem! Pārvarēsim šo izaicinājumu kopā un paliksim skaistas!

Līdz pavasara beigām (līdz 31.05.2020) mēs dāvājam 50% atlaidi jaunajām procedūrām pie mūsu meistarēm Ksenijas Kalašņikas, Ingas Deržnikeles un Lindas Zvirbules! Papildus 15% atlaide tiks piemērota arī otrajai procedūrai, ja izlemsiet tās veikt vienā dienā.Jaunās cenas:

Uzacis: 75-100€ (Linda Zvirbule), 100-125€ (Ksenija Kalašņika, Inga Deržnikele).

Lūpas: 100€ (Linda Zvirbule), 125€ (Ksenija Kalašņika, Inga Deržnikele)

Acis: 50-125€ (visām meistarēm, atkarībā no izpildījuma tehnikas)

Kā arī, ja jūs jau esat mūsu kliente, mēs piedāvājam atlaidi atjaunošanas procedūrām! Tagad jebkuras zonas atjaunošana maksās tikai 70€!

Un ja jūs vēlētos izlabot nekvalitatīvu permanento grimu, tad labas ziņas ir arī jums! Tagad pigmenta izņemšanas ar lāzeru procedūras cena uzacīm un lūpām tikai 35€(vecā cena-50€).

Lai kas arī notiktu, mūsu rūpes par mūsu klientu veselību un drošību ir nemainīgas. Mēs VIENMĒR esam 100% ievērojuši higiēnas un aseptikas prasības, ikreiz izpelnoties sanitāro inspekciju augstāko atzīmi. Mūsu kabinetos meistari katru klientu pieņem individuāli, izmantojot dezinfekcijas līdzekļus, kā arī papildus drošības līdzekļus telpu apkopē, un VIENMĒR tiek izmantoti individuālās aizsardzības līdzekļi - cimdi, maskas, cepurītes un vienreizējie pārklājumi.

Mēs cienam katra klienta izvēli, kas dotajā periodā ir izlēmis neapmeklēt salonus. Tāpat arī mēs morāli atbalstam tos, kas apstākļu dēļ pašlaik atrodas karantīnā.

Mēs jūs gaidīsim un jūs nepalaidīsiet garām mūsu piedāvājumu! Šī ir lieliska iespēja atbrīvoties no vecā permanentā grima un uztaisīt jaunu, pa īpašām cenām!

Zvaniet un nāciet uz savu procedūru. Mēs vienmēr gaidam jūs un rūpējamies par jums!

☎ +371-25161060
📧 info@pm-lab.lv
🏢 Lielirbes 27, Bolero shopping center, 2.stāvs

 

PM LABORATORY mikropigmentācijaPM LABORATORY mikropigmentācija wazePM LABORATORY mikropigmentācija whatsappPM LABORATORY mikropigmentācija phone 0037125161060PM LABORATORY mikropigmentācija top